Біля берегів Китаю зіткнулися судна: 32 людини зникли безвісті

Січень 7, 2018, 23:09 | (0) | Світ

Поблизу східного узбережжя Китаю панамський нафтовий танкер "Sanchi" зіткнувся із гонконгським суховантажем "CF CRYSTAL". Зіткнення сталося в суботу 6 січня о 20:00 (14:00 за Києвом) біля гирла річки Янцзи (близько 160 морських миль (296 км) від узбережжя Шанхаю).

Про це інформує "Reuters".

Військові китайські кораблі вирушили для здійснення пошуково-рятувальних операцій. Південна Корея також направила береговий охоронний корабель і вертоліт для допомоги в операції.

У результаті зіткнення зник зв'язок з усім екіпажем нафтового танкера. На його борту знаходилися  32 людини — 30 громадян з Ірану і два громадянина з Бангладешу.

Танкер направлявся з острова Харг (Іран) до Даесану, що в Південній Кореї.

Незважаючи на пошкодження, гонконгському суховантажу нічого не загрожує. На його борту знаходився 21 член екіпажу. Усіх їх врятовано. Суховантаж перевозив 64 000 тонн зерна з США в провінцію Гуандун, що знаходиться на півдні Китаю.

Поки ведуться пошуково-рятувальні роботи.

Джерело: ua.newwest.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>