Біатлон: українці провально виступили в чоловічій естафеті в Рупольдингу

Січень 12, 2018, 23:01 | (0) | Україна
epa05681017 Athletes in action during the women's 12.5km Mass Start race at the Biathlon World Cup in Nove Mesto, Czech Republic, 18 December 2016.  EPA/FILIP SINGER

Українська чоловіча збірна з біатлону на п’ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу показала найгірший у сезоні результат в естафеті. Команда в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова та Дмитра Підручного стала 15-ю.

У грудні в австрійському Хохфільцені українська чоловіча естафета була шостою, а менш як тиждень тому в туманному німецькому Обергофі – 11-ю.

Найгірший результат у четвірці показав колишній росіянин Володимир Сємаков, який і за швидкістю був серед найгірших, і на вогневих рубежах невлучним: він двічі схибив у положенні лежачи, але виправив ситуацію за допомогою запасних патронів, а згодом у «стійці» не лише використав весь додатковий комплект, а ще й забіг на штрафне коло. Інші троє учасників естафети разом використали шість додаткових патронів, а Прима і Підручний ще й на дистанції показували співставні з лідерами секунди.

Перемогла в естафеті команда Норвегії, другими стали французи, третіми – росіяни.

У суботу етап у Рупольдингу продовжить жіноча естафета, у неділю змагання завершать гонки з масовим стартом.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>