Брати Капранови презентуватимуть новий роман у Рогатині

Червень 26, 2017, 09:39 | (0) | інше головне Духовність і культура МОЄ МІСТО новини Радимо відвідати
10325_w_500

Наступного четверга, 6 липня, о 14.30 год. в Рогатинській центральній районній бібліотеці відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентуватимуть новий історичний  роман «Забудь-річка».

Ось що розповідають автори про свій новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

0187

А так відгукується про книгу Журналіст, критик  Юрій Макаров про книгу: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Отож запрошуємо рогатинських любителів друкованого слова взяти участь у зустрічі. Під час презентації ви зможете поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, а також взяти автограф.  Вхід - вільний.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>