Брак коштів: "Карпати" можуть знятися з УПЛ

Червень 30, 2020, 11:49 | (0) | Футбол
7c8f128ced16537043a4ce8bc8e06e0bb24a6f1d

Львівські "Карпати" за допомогою клубного сайту підтвердили проблеми із фінансами та можливість зняття з чемпіонату України, передає УНН з посиланням на прес-службу львівського клубу.

Перенесений поєдинок УПЛ "Карпати" – "Маріуполь", цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті. Причина – брак необхідних коштів. Тритижневий виїзд (а саме у гостях карпатівці мали зіграти свої поєдинки через епідеміологічну ситуацію у Львові) обійдеться майже у півтора млн грн. Зазначається, що у клубу таких коштів нема.

Як відомо, власниками клубу є дві іноземні компанії – "Менділ Лімітед", яка віднедавна належить Олегу Смалійчуку, та "Крісал Холдінгс", що відповідно до документів, належить Каті Парпі.

"Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у "Карпат" буквально нема власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету", - сказав виконавчий директор ФК "Карпати" Ростислав Ящишин.

Додамо, що "Карпати" замикають турнірну таблицю УПЛ маючи 15 очок в 24 матчах.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>