Без купюр: 5 застосунків для безконтактних платежів

Листопад 2, 2017, 13:32 | (0) | новини Хай-тек
52

«Україна стала п'ятнадцятою країною, що підключилася до Android Pay. Це означає, що ми рухаємося вперед, ми успішні», – заявив міністр фінансів Олександр Данилюк на презентації цього сервісу для безконтактних платежів 1 листопада.

Ґрунт для просування Android Pay і його аналогів у нашій країні вже підготовлений. За даними представників Google, майже 50% українців мають смартфони, в Україні понад 10 000 місць, де можна безконтактно розплатитися: у мережах «Сільпо», Le Silpo, Fozzy, «Фора», ringoo, «Біла Ромашка», McDonald's, на заправках WOG і OKKO та в Київському метрополітені.

У Mastercard уточнили, що такі платежі вже підтримують 65% терміналів країни, через пару років будуть усі 100%. За даними опитування цієї платіжної системи, 72% українців хотіли б платити зі смартфона. А представники Visa повідомили про триразове зростання безконтактних платежів за останній рік.

Джерело:mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>