Батьків і педагогів попереджають про смертельну гру, яка поширюється серед дітей і підлітків у Франківську

Лютий 11, 2017, 14:13 | (0) | інше Куточок для батьків і малечі область

З попередженням виступила керівник сектору молодіжної превенції ГУ НП в Івано-Франківській області підполковник поліції Алла Бойчук.

Звернення та приклади того, як візуально – за картинками, хештегами та заставками в мережі інтернет – розпізнати небезпеку, Алла Бойчук поширила у Фейсбук.

"УВАГА! Шановні батьки та педагоги!

Упродовж тижня в мережі Інтернет поширюється інформація щодо участі дітей у грі "Синий кит", "Тихий дом", участь у якій призводить до суїциду.

Під час роботи із підлітками міста нами з'ясовано, що дітям відомо про цю гру, вони нею цікавляться та намагаються долучитися до закритої спільноти.

З метою попередження участі дітей у таких іграх, спільнотах та профілактики самогубств батькам та педагогам слід звернути увагу на те, чи є діти учасниками цих груп в соціальній мережі "ВКонтакте", чи розміщують на своїх сторінках зазначену інформацію, а також зверніть увагу, чи немає ушкоджень на руках у підлітків у вигляді порізів. У разі наявності таких фактів не залишайтеся байдужими, а допоможіть дітям. Звертайтеся до психологів, поліцейських чи просто розмовляйте з дітьми", – застерігає і радить Алла Бойчук.

Алла Бойчук додала КУРСу, що проблема серйозна і потребує уваги дорослої спільноти.

"Дітей дуже цікавлять ці "заборонені" ігри, тому ми попреджаємо батьків і просимо їх говорити про наслідки зі своїми дітьми", – наголосила вона.

Джерело: kurs.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>