А КУДИ Ж Я ЙДУ? ДО НЕБА! АЛЕ ЩО Ж ЦЕ ЗА НЕБО?

Квітень 30, 2018, 21:41 | (0) | Духовність і культура
834333_w_300

Папа Франциск говорить про те, а якою же ж є кінцева мета нашої мандрівки і про що нам варто пам’ятати.

Мешканці та влада Єрисалима не визнали Ісуса й засудили Його на хресну смерть, але Він воскрес. Апостол наголошує: «І ми звіщаємо вам ту обітницю, що була зроблена батькам нашим. Бог її здійснив нам, їхнім дітям, воскресивши Ісуса» (Діян 13, 33). 

З цією обіцянкою в серці Божий люд прямував уперед, певний, що Бог її виконає – адже знав, що Господь завжди вірний, навіть попри часту невірність самого народу. Упевненість у Божій вірності дозволяла вибраному народові прямувати вперед.

Ми теж мандруємо, прямуємо вперед… Та іноді запитуємо себе: «А куди ж я йду?» До неба! Але що ж це за небо?Зазвичай, ми вважаємо його чимось абстрактним, далеким, місцем, «де буде добре». Дехто гадає, що там буде трошечки нудно, і так цілу вічність. Але ні: небо зовсім інше. Ми прямуємо до зустрічі з Ісусом, і небо – це саме та остаточна зустріч із нашим Господом.

Так, ми йдемо на зустріч з Ісусом, яка принесе нам вічну насолоду.

А що тим часом робить Ісус?

Він не сидить, очікуючи нашого приходу, а, як нагадує Євангеліє, трудиться задля нас, адже Сам сказав: «Іду, щоб приготувати вам місце». І ці Його труди – це заступництво за нас, молитва заступництва, бо ж Він молиться за кожного з нас.

Нам необхідно бути свідомими того, що Христос вірний, що Він заступається за нас і готує нам місце в небі, як і обіцяв. Небо буде зустріччю з Господом –і це дає нам надію, допомагає зростати довірі до Бога.

Із проповіді під час ранішньої Служби Божої, яку він очолив у «Домі Святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 27 квітня 2018 р.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>