Антиукраїнські санкції Росії зачеплять 360 підприємств і 50 фізосіб - росЗМІ

Жовтень 30, 2018, 20:52 | (0) | Світ Україна
46034567_303

Джерело не розкрило персональний склад українців, які потрапили до списків, але повідомило, що «там буде багато цікавих відкриттів» Уряд РФ завершує підготовку проекту постанови, яка введе в дію спеціальні заходи Росії стосовно ряду компаній і фізичних осіб України у відповідь на її санкції.

Як повідомляє ТАСС з посиланням джерело в Кабміні РФ, незабаром документ, який торкнеться близько 360 підприємств і 50 фізичних осіб, надійде на підпис прем'єр-міністру Росії Дмитру Медведєву. «Найближчим часом документ буде переданий на підпис голові уряду, а після підписання - опублікований», - сказав він. Співрозмовник не розкрив персональний склад громадян України, які потрапили до списків.

За його словами, «там буде багато цікавих відкриттів для громадян України, які побачать, що деякі їхні лідери, які дотримуються радикальних поглядів, в тому числі стосовно відносин між двома країнами і народами, а також їхнє оточення не проти при цьому заробити на цих самих відносинах».

Джерело: glavcom.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>