Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у парламенті

Травень 17, 2019, 11:09 | (0) | Україна
a1_colors

Сьогодні, 17 травня, голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції “Європейська Україна”.

Про це інформує UATV.

Напередодні рішення про вихід із коаліції ухвалила фракція партії “Народний фронт”.

“Коаліція, яка була створена у 2014 році, виконала свої завдання. За п’ять років вона підтримала всі важливі законопроекти”, – заявив депутат “Народного фронту” Максим Бурбак.

Згідно  з чинним законодавством, протягом одного місяця у парламенті має бути сформована нова коаліція.

“Відповідно до положень Конституції України, протягом одного місяця з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді має бути сформована нова коаліція”, – сказав Парубій.

Спікер закликав керівників всіх фракцій та депутатських об’єднань негайно розпочати переговори щодо формування нової коаліції.

Зазначимо, що тепер новообраний президент Володимир Зеленський не зможе розпустити парламент. Якщо коаліцію не створять навіть через місяць, він не оголосить про розпуск ВР, адже це не можна зробити менш, ніж за півроку до виборів.

Джерело: uatv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>