Андрій Мацевко у Луцьку попав в скандал. Педофіл чи гей? ВІДЕО

Червень 25, 2015, 08:28 | (0) | , , , , , , , , | область
x_c05deee9

Андрій Мацевко у Луцьку прийшов до 14-річного хлопця, з яким познайомився у соцмережі.

Доволі відомий на Прикарпатті Андрій Мацевко, який кілька років тому прославився завдяки вокальним шоу "Х-фактор" та "Україна має талант!", потрапив у ще одну гучну історію, яка, проте, слави йому навряд чи принесе. Днями він приїхав у Луцьк до 14-річного хлопця. І, як стверджують активісти групи "Анти Педофілія Луцьк", мав інтимні бажання.

“21 червня чоловік прийшов на зустріч до хлопця, з яким познайомився на сайті знайомств. В переписці вказував інтимні бажання та чого б хотів під час зустрічі. Під час зустрічі активісти взяли інтерв’ю та пояснили, чому не можна зустрічатись з малолітніми та пропонувати їм інтим”, — йдеться в описі до відео на сторінці групи у соцмережі ВКонтакте, інформують”Вікна”.

Як видно з відео, Андрій Мацевко не заперечує, що прийшов у гості до 14-річного хлопця. Щоправда, “притиснутий” активістами, він наполягає, що прийшов “поїсти і попити чаю до друга”.

Відео можна переглянути тут: https://youtu.be/NM9Mitv1ycc

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>