Американські військові залишатимуться в Сирії, доки США не досягнуть своїх цілей – посол в ООН

Квітень 15, 2018, 20:18 | (0) | Світ
47_main

За словами Ніккі Гейлі, одне з основних завдань американської армії у Сирії – змусити припинити використання хімічної зброї.

Посол Сполучених Штатів Америки в ООН Ніккі Гейлі заявила, що США не виведуть свої війська із Сирії, доки не досягнуть своїх цілей.

Гейлі перерахувала три основні завдання американської місії в Сирії: переконатися, що хімічна зброя не використовується у жодний спосіб, який би міг становити загрозу інтересам США, знищити терористичне угруповання «Ісламська держава» та спостереження за діями Ірану.

«Наша мета - повернути американських солдат додому, але ми не підемо, доки не виконаємо всі ці завдання», - сказала Гейлі. Як повідомляв УНІАН, 31 березня агентство Reuters з посиланням на двох високопоставлених співробітників адміністрації США поінформувало, що президент Дональд Трамп заявив своїм радникам, що має намір наполягати на виведенні американських військовослужбовців з Сирії. Агентство зазначало, що ця ініціатива суперечить рекомендаціям Пентагону, який вважає, що боротьба проти «Ісламської держави» в регіоні ще далека від завершення. Ще раніше Трамп заявив, що для США «прийшов час залишити Сирію». На даний час в Сирії перебувають близько 2 тисяч американських військовослужбовців. 7 квітня кілька моніторингових і медичних груп, які працюють в Сирії, заявили про хімічну атаку в місті Дума. За різними даними, в результаті атаки загинули від 70 до 100 осіб, ще близько тисячі постраждали. Повідомлялося, що вертоліт скинув в Думі бомбу, яка нібито містила зарин. При цьому влада Сирії інформацію про хімічну атаку назвала сфабрикованою. У ніч на 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали ударів по трьох об'єктах у Сирії, які, ймовірно, пов'язані з виробництвом і зберіганням хімічної зброї. Операція стала відповіддю на ймовірне застосування хімічної зброї у Думі. Джерело: unian.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>