Американська кіностудія зніме фільм про рятувальну операцію в Таїланді

Липень 12, 2018, 16:52 | (0) | Світ
1531320719-8325

Американська кіностудія Pure Flix збирається зняти фільм про порятунок дітей з печери в Таїланді. Фахівці компанії вже почали переговори з деякими учасниками спецоперації, за якою стежив увесь світ.

Як повідомляє AP News, незалежна американська християнська теле- і кіностудія Pure Flix, що зняла драму 2014 року Бог не помер, має намір екранізувати 18-денну історію порятунку дитячої футбольної команди, яка опинилася в затопленій таїландській печері.

Продюсер студії Майкл Скотт упевнений, що ситуація, що трапилася з 12 хлопчиками і їх 25-річним тренером, дозріла для кіноадаптації.

"Всі ми знаємо, що сьогодні у світі мало позитивних новин. А з цієї історії вийде неймовірно надихаючий фільм", - зазначив Скотт.

Продюсер також додав, що відчуває особистий зв'язок з цією історією. Його дружина - тайка, і той літній місяць, коли дитяча футбольна команда пропала безвісти, він проводив у Бангкоку.

Скотт і його колега продюсер Адам Сміт вже обстежили район навколо печери в Північному Таїланді та поспілкувалися з деякими учасниками спецоперації. При цьому фахівці кіностудії підкреслили, що вони не переслідують сім'ї хлопчиків, які зараз знаходяться в лікарні.

"Для нас це не гонка, - сказав Сміт, - "Ми хочемо переконатися, що розібралися у всіх нюансах події, що сталася".

Чи вийде у Pure Flix екранізувати спецоперацію з порятунку дітей в Таїланді, або ж ідею перехопить більша кіностудія, покаже час. Крім Майкла Скотта, зняти картину про врятованих хлопчиків вже планує і телеканал Discovery. Це буде годинний документальний фільм.

Нагадаємо, 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків-футболістів і їхній тренер. Зниклих знайшли 2 липня, а 8 липня рятувальники приступили до їх евакуації. За операцією з тривогою спостерігав увесь світ.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>