Абрамович став громадянином Ізраїлю

Травень 29, 2018, 13:11 | (0) | Світ
630_360_1524149947-9039
Російський мільярдер і власник футбольного клубу "Челсі" Роман Абрамович, який зіткнувся з труднощами під час продовження британської візи, став громадянином Ізраїлю і збирається жити в Тель-Авіві.

Про це повідомляє BBC з посиланням на ізраїльську пресу та МВС країни.

"Як повідомляє The Times of Israel, міністерство внутрішніх справ підтверджує повідомлення про те, що приватний літак бізнесмена приземлився в аеропорту імені Бен-Гуріона, де Абрамовичу видали посвідчення особи громадянина. Він стане найбагатшою людиною Ізраїлю і буде жити в Тель-Авіві", - підкреслює видання.

Джерела BBC в уряді Ізраїлю підтвердили, що Абрамович прилетів близько години дня в понеділок і офіційно отримав громадянство. Проте в даний час, за їх даними, мільярдер вже покинув країну.

Абрамович отримав ізраїльський паспорт у відповідності із законом про повернення, який дозволяє євреям отримувати ізраїльське громадянство. Як повідомляє місцева преса, Абрамович подав документи в посольстві Ізраїлю в Москві.

Повідомляється також, що він відмовився від пропонованої кожному репатріанту грошової субсидії.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>